Ako získať pre svoje telo najlepší kolagén? Tak, že siahnete po značkách, ktoré svoju prácu odvádzajú svedomito a svojim klientom prinášajú kvalitný produkt. Nie je dôležitý len obsah kolagénu v produkte, ale i to, či sa dokáže spoľahlivo vstrebať. Prinášame vám prehľad značiek, ktoré vo svojich produktoch prinášajú ten najlepší kolagén. Každá z nich prináša kolagén vo forme práškov na pitie, ktoré majú jednoduché dávkovanie a predstavujú pre organizmus skutočne koncentrovanú dávku zdravia.

Kolagénové drinky sú dnes dostupné v mnohých skvelých príchutiach

Ancient Nutrition

Produkty značky sú naozaj hojne zastúpené medzi doplnkami s najlepším kolagénom. Už samotné balenie naznačuje, že svoju prácu odvádzajú na vysokej úrovni. Elegantný čierny dizajn s výraznými a živými farbami naznačuje, že ide o produkt s modernou ideológiou i napriek tomu, že názov značky sa prikláňa k dávnej antike.

Značka ostáva verná starým základom. Tie sa prejavujú v tom, že ich produkty predstavujú spojenie moderných prvkov so základmi Ájurvédy a tradičnej čínskej medicíny a bylinkárstva. Generácie našich predkov zhromaždili úžasné znalosti z celej prírody o liečení a fungovaní ľudského organizmu. Preto je skvelé, že najlepší kolagén od značky spája staré vedomosti skombinované s vedeckými poznatkami, ktoré máme dnes k dispozícii.

Zakladateľmi značky sú Jordan Rubin a doktor Josh Axe. Obaja sú známymi americkými expertmi na zdravie. Rubin sa zaoberá podnikaním v eko sektore, je jedným z najlepšie predávaných autorov a zároveň vlastní ďalšie dve spoločnosti, ktoré sú zamerané na zdravie a výživu. Doktor Axe je certifikovaným výživovým terapeutom, chiropraktikom a okrem toho odborníkom, ktorý sa zaoberá prírodnou medicínou. Rovnako je vlastníkom DrAxe.com. Ich spoločnosť stavia na silných základoch a prináša produkty s najlepším kolagénom.

Vital Proteins

Udržateľné podnikanie, pohoda a zároveň život naplnený radosťou sú filozofiou značky, ktorá sa snaží vo svojich produktoch priniesť všetky benefity najlepšieho kolagénu na pitie. Vyznačujú sa perfektným balením a ich kolagénový nápoj bezpodmienečne patrí medzi produkty s najlepším kolagénom. Čo je hlavnou poznávacou črtou značky? Udržateľnosť. Kolagén pochádza z voľne sa pasúceho hovädzieho dobytka na pastvinách v Brazílii a Novom Zélande. Okrem toho získavajú kolagén i z voľne ulovených rýb na Havaji. Je to skvelým krokom, pretože nie je podstatné udržať v skvelej forme len svoj organizmus, ale tiež získať krajinu, v ktorej môžeme žiť aktívny a plnohodnotný život.

Skinade

Patríte medzi fanúšikov zrelých broskýň a mangostány? Potom určite upriamte pozornosť na značku Skinade. Jej produkty sa vyznačujú nielen výnimočne skvelou chuťou, ale zároveň podporujú prirodzenú obnovu pokožky, na ktorej je pozitívna zmena v podobe vypnutia a hladkého vzhľadu viditeľná už po 30 dňoch. To je naozaj obdivuhodné číslo!

Samozrejme, tím, ktorí pracuje na vývine produktov, vie všetko o tom, čo jeho zákazníci očakávajú od najlepšieho kolagénu na pitie. Pitie ich produktov vám nielen zvýši obsah kolagénu v organizme, ale zároveň účinne naštartuje tvorbu vášho vlastného kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová nezohráva podstatnú úlohu len v oblasti mladej pokožky. Je dôležitým prvkom i pri zdraví kĺbov. Slúži ako mazivo, ktoré zabezpečuje hladký chod a prácu kĺbov. S pomocou zdravej chrupavky je neoceniteľnou zložkou v prípade, že nechcete trpieť bodavou bolesťou pri každom vašom pohybe.

Nápoje od značky Skinade fungujú vo vnútornom prostredí organizmu, podstatne ovplyvňujú i vzhľad. S pomocou šiestich aktívnych ingrediencií sa vyznačujú tým, že sa skvelo vstrebávajú do ľudského organizmu. Najlepší kolagén ich produktov je morský. Podporuje funkciu fibroblastov, ktoré sa rýchlejšie obnovujú a tým sa strácajú vrásky. Rovnako podporujú i tvorbu kyseliny hyalurónovej, ktorá prispieva k hydratovanej a vyživenej pleti.

V ich produktoch však neobjavíte hormóny, pridaný cukor, farbivá, geneticky modifikované organizmy, alkohol či konzervanty. Na druhej strane sú vhodnou voľbou pre alergikov, neobsahujú lepok, laktózu ani iné mliečne zložky. A odporúčanie pre konzumáciu najlepšieho kolagénu priamo od Skinade? Minimálne hodinu po užití kolagénu sa vyhnite konzumácii kávy. Káva a najmä kofeín v nej obsiahnutý znemožňujú stopercentné vstrebanie kolagénu a mikroživín, ktoré sú obsiahnuté v produkte.

Gold Collagen

Krásna a zdravá pleť je snom mnohých žien a v Minerva Research Lab sú si toho plne vedomí. Ich produkt podporuje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke a tiež zvýšenie levelu hydratácie v tkanivách. Produkt je navrhnutý predovšetkým na to, aby dokázal zvýšiť syntézu nášho vlastného kolagénu. Dopĺňať najlepší kolagén je skvelý nápad, ale vytvárať si svoj vlastný ešte lepší. Viete prečo? Nevzniká riziko alergií a je veľmi jednoduchý na spracovanie a dodanie na miesto potreby. A čo je najlepšou časťou produktu?

Najlepšou časťou je, že špeciálne hydrolyzovaný kolagén sa veľmi jednoducho vstrebáva, je dopravený krvou na miesto potreby a zároveň spúšťa v tkanivách tvorbu ďalších stavebných prvkov kolagénových vlákien. Minerva Research Lab nenechali nič na náhodu a svoj vlastný produkt dokonale otestovali na všetkých bojových poliach. Aký je výsledok ich bádania, na ktorom pracovali nielen ich vlastní vedci ale vedci z rôznych kútov sveta. Skutočne obdivuhodný! Ich najlepší kolagén prináša o 12 % viac hydratovanú pokožku, 15% redukciu vrások, 27% redukciu hlbokých a výrazných vrások a tiež 20% zvýšenie elasticity pokožky.